سرمایه لازم برای راه اندازی فست فود موفق

224

 

یکی از سوالات رایج برای علاقه مندان به فست فود داشتن اطلاعات در مورد حجم سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی فست فود می باشد.

ما در مقاله سرمایه لازم برای راه اندازی فست فود موفق قصد پاسخگویی به این سوال را داریم.

برای اینکه ما بتوانیم به عدد درستی از سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی فست فود موفق برسیم باید ریز هزینه های لازم را برای راه اندازی فست فود داشته باشیم.

به طور کلی هزینه های اصلی برای راه اندازی فست فود شامل موارد زیر می باشد:

  • هزینه رهن و اجاره مغازه در صورتی که شما مالک مغازه نیستید
  • هزینه دکوراسیون فست فود
  • هزینه تجهیز فست فود
  • هزینه مواد اولیه برای شروع کار فست فود
  • هزینه لوازم جانبی برای راه اندازی فست فود

قبل از اینکه بخواهیم به بررسی تک تک هزینه ها بپردازیم باید به این نکته اشاره کنیم که با هر سرمایه ای می توان فست فود راه اندازی نمود ولی تفاوت ها در نوع راه اندازی و کلاس کاری می باشد. و هیچ الزامی برای این که سرمایه بالاتر ما را به موفقیت قطعی می رساند وجود ندارد.

با استناد به نکته بالا ما بسط هزینه های لازم برای راه اندازی فست فود می پردازیم.

  • هزینه رهن و اجاره مغازه: هزینه رهن و اجاره معمولا در شهرهای بزرگتر و در مراکز شهرها اعداد بزرگتری نسبت به حاشیه ها می باشد. ما نمی توانیم به عدد دقیقی در مورد میزان سرمایه مورد نیاز برای رهن فست فود برسیم ولی می توانیم استانداردهایی را برای این مهم تعریف کنیم. هزینه رهن شما نباید بیش از 50% درصد سرمایه شما باشد. اگر حجم سرمایه گذاری شما برای راه اندازی فست فود خیلی بالا نیست بهتر است، از مغازه هایی استفاده کنید که به مبلغ بالای رهن نیاز نداشته باشد. البته اگر شما مغازه ندارید یک فرصت رویایی برای شما این است که با کسی که مغازه خوبی دارد شراکت کنید، که این حالت بهترین حالت می باشد.
  • برای خواندن ادامه مطلب روی لینک ( اینجا کلیک کنید) کلیک کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.