حقوق پرسنل فست فود

245

شاید شما هم با سوال میزان حقوق پرسنل فست فود چقدر است، در هنگام راه اندازی فست فود روبرو شده باشید. پس برای رسیدن به پاسخ این سوال تا انتهای این مطلب با ما باشید.

فست فود دارای واحدهای مختلفی است که هر یک از واحدها دارای نیروهایی با تخصص های گوناگون می باشد. عموما سوال هایی که در مورد حقوق پرسنل فست فود وجود دارد به پرسنل آشپزخانه ختم می شود. ما در اینجا به بررسی حقوق پرسنل به تفکیک مکان فعالیت آنها خواهیم پرداخت.

  • صندوقدار: در فست فودها برای پست صندوقدار معمولا از خانم ها استفاده می کنند. و ساعت کاری آنها در دوشیفت ظهر و شب از ساعت 11 الی 17 و 17 الی 24 می باشد.صندوقدارهای خانم معمولا به اندازه یک پایه اداره کار حقوق می گیرند که در سال 97 معادل یک میلیون و صد و پانزده هزار تومان می باشد.
  • کانتر کار: در کانتر نیز معمولا از پرسنل خانم استفاده می شود و شرایط حقوقی آنها نیز همانند پرسنل صندوقدار می باشد.
  • سالن کار: سالن کارها در فست فود ها ساعت کاری طولانی دارند که معمولا بین 10 الی 24 می باشد که دو ساعت در عصر استراحت می کنند. و حقوق آنها معمولا بیست درصد بالای حقوق اداره کار می باشد. یعنی حدود دریافتی آنها در سال جدید یک میلیون چهارصد هزارتومان می باشد.
  • پیک موتوری: پیک های موتوری معمولا یک حقوق ثابت که معمولا نصف حقوق اداره کار هست و یک دریافتی که به تریپ شهرت دارد که به ازای هر مسیر مبلغی بین 2000 تا 5000 تومان دریافت می کنند.
  • مدیر فست فود: مدیران فست فود معمولا سه الی پنج برابر پایه کار دریافتی خواهند داشت.
  • سوپروایزر: سوپروایزر ها در فست فودها معمولا بین دو تا سه برابر پایه کار دریافتی دارند.
  • پرسنل آشپزخانه : پرسنل آشپزخانه از 1.5 الی 3 برابر پایه اداره کار دریافتی خواهند داشت.

شایان ذکر است بجز پرسنل کانتر و صندوق تمامی پرسنل تمام شیفت مشغول به کار خواهند بود.

البته حقوق های مذکور متعلق به شهر تهران می باشد و در شهرستانها گاها پرداختی ها تا نصف کاهش می یابد.

تهیه شده توسط گروه فوق تخصصی تجهیز و راه اندازی فست فود استارت آپ

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.