برای طراحی و ساخت دکوراسیون داخل فست فود چقدر باید هزینه کنیم؟

134

از دیگر مخارج و هزینه هایی که برای راه اندزای فست فود باید انجام داد،مربوط به طراحی و ساخت دکوراسیون داخلی فست فود می باشد.برای ایجاد و ساخت طرح اولیه معمولا  طراحان این کار را در یک فضای سه بعدی انجام می دهند.طرح و ساخت انجام شده هم از نظر مهندسی و هم از نظر هنری و ابتکاری باید برجسته و حرفه ای باشد.

برای اینکه بتوانیم دکوراسیون داخلی زیباتری طراحی کنیم،بهتر است موارد زیر را در نظر بگیریم :

زمان اجرای پروژه : از دیگر موارد بسیار مهم در طراحی و اجرای دکوراسیون فست فود که بسیار مهم است زمان انجام طراحی های مربوط به پروژه می باشد.از آنجایی که هر چه بیشتر زمان برای طراحی دکوراسیون صرف شود بعنی هزینه بیشتری انجام شده لذا بهتر است که مراقب باشیم تا پیچیدگی ها و جزییات و ریزه کارها را در طراحی دکوراسیون کمتر کنیم  چرا که امکان دارد این طراحی به درازا بکشد و بیش از اندازه طولانی شود.

قابلیت اجرا : ابتدایی ترین موضوعی که بایستی در ایجاد و طراحی دکوراسیون فست فود آن را در نظر گرفت قابلیت انجام پروژه می باشد.برخی اوقات دیده شده است که طرحی بسیار زیبایی داریم اما این طرح پتاسنیل اجرایی ندارد یا اگر داشته باشد نیاز به تخصص ها و مهارت خاصی دارد که تنها در اختیار برخی شرکت هاست.

مخارج پروژه : مخارج پروژه و مقدار پولی که صرف آن می شود بسیار مهم است.البته برآورد هزینه ها حتما باید پیش از طراحی ساختار پروژه انجام شود و  کسی می تواند ادعا کند که پروژه را طراحی کرده است که هزینه های انجام پروژه را بداند و با آن آشنا باشد.اگر فرض را بر این بگیریم که شما پروژه ای با کیفیت و درجه یک هم طراحی کرده باشید ،تا زمانی که پروژه قابلیت اجرایی نداشته باشد و مخارج اجرایی شدنش بیشتر از توان شما باشدیا اینکه نتواید اجرایش کنیدف به این نتیجه می رسید که این طراحی بدردتان نمی خورد.

جذاب بودن و چشم گیر بودن پروژه : هر طرحی که در مرحله اجا قرار داشته باشد در وهله اول باید گیرا باشد.یعنی دکوراسیون داخلی فست فود تاثیر بسزایی می تواند درسودآوری برند یا فست فود شما داشته باشد،لذا جذابیت و گیرایی جزئی جدانشدنی از طراحی دکوراسیون باید باشد.

رعایت موارد و نکات بهداشتی :همواره باید در طراحی فست فود نکات بهداشتی و تمییزی محیط پیرامون را رعایت نمود.اصولا طبق قوانیین وزارت بهداشت برای بهداشت اصناف گوناگون و صنیع غذایی پروتوکل هایی خاصی دارند که این اصناف باید از آن تبعیت نمایند.

رعایت نکات ایمنی :

رعایت ایمنی فست فود بسیار مهم می باشد و شما باید همواره این نکته را مد نظر داشته باشید که فست فودتان را بهشکل ایمن و مطمئن بسازید.به عنوان مثال از قراردادن فلزات برنده و تیز می توانید خودداری کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.